Hakkımızda

If you want to learn more about us, you’re in the right place. Read to learn how we managed to grow our business so fast.

Facebook

AVK İNŞAAT TAAH. TURZ. OTO. SAN. LTD. ŞTİ
Proje ve Detaylı görseller için bizleri Facebook'tan takip edin!

Instagram

AVK İNŞAAT TAAH. TURZ. OTO. SAN. LTD. ŞTİ
Proje ve Detaylı görseller için bizleri Instagram'dan takip edin!

YouTube

AVK İNŞAAT TAAH. TURZ. OTO. SAN. LTD. ŞTİ Proje ve Detaylı görseller için bizleri YouTube'den takip
edin!

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yılında Kürşat BİLGİNCİ tarafından kurulan AVK İnşaat kurumsallaşmış yapısı, değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, eğitimli kadrosu ile inşaatın tüm alanlarında uluslararası standartlarda hizmet sunmakta, kuruluşundan bu yana yüzlerce projeye imza atmaktadır.

2004 yılında kurulan AVK İNŞAAT TAAH. TURZ. OTO. SAN. LTD. ŞTİ. dönüştürülmüş, AVK İNŞAAT TAAH. TURZ. OTO. SAN. LTD. ŞTİ. adını almıştır.

Şirket; gayrimenkul projeleri, inşaat taahhüt, mühendislik, tasarım ve anahtar teslim inşaatları gerçekleştirmektedir.

Villa, iş merkezi, hastane, veri merkezi, endüstriyel tesis ve altyapı inşaatları gerçekleştirmektedir.

Misyon - Visyon

MİSYON

Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm projelerde güvenli, yüksek kaliteli ve farkındalık yaratan projeleri inşa etmek ve tamamlamak, Tüm bunları gerçekleştirirken çalışanlarımızın kariyer gelişimine destek olmak.

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını, toplam kalite yönetimi anlayışını daima üst seviyede tutarak; karlı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayan, saygın, etik değerlerine bağlı, güvenilir ve tercih edilen sektörünün lideri bir firma olmaktır.